Takım Değerlendirmeleri

Satış rekorları kıran: Mr Eds Big Boss Pro

2 Dakikalık okuma

Sakarya’da doğup büyüyen, sadece yurtiçinde değil uluslararası arenada çok ciddi satış hacimlerine ulaşan Mr EDS Big Boss Pro modelini sizler için deneyimledik. Herkes tarafından tutulan bu takımı bu kadar özel kılan şey nedir? Gelin hep beraber öğrenelim.

Özellikle Covid-19 salgınından dolayı nargile kafelerin kapanmasının ardından bütün nargile içicilerinin evlerine kapanmasıyla birlikte, piyasada çok fazla nargile takımı özelinde talep oluştu. Ekonomik gidişatın nasıl olacağını kestiremeyen ev kullanıcısı performansı iyi olsun, bütçe olarak da beni çok zorlamasın diye arayışlarda bulunduğu bu zamanlarda karşılarına Mr. EDS çıktı. Peki adını sanını daha önce hiç duymadığımız bu marka yerine alınabilecek başka bir şey yok muydu? Cevap: yok denecek kadar azdı.

Pandemi sürecinde birçok firma üretimi azalttı. 500-1000 TL bandında ürün üreten Muvo’nun 502 kodlu ürünü zaten uzun zamandır piyasada yoktu. Oluşan talebe cevap veremedi. Aluminyumdan yapılan konya tipi nargile takımları, evinde sürekli farklı karışım içen ev içicilerine yönelik bir takım değildi. Ajia’nın takımları 1100 TL bandındaydı. Daha sonra Noir takımını çıkarsa da biraz geç kalındı diyebilirim. Mr. Wood da S4 Mini takımlarının üretimini bu süreçte durdurduğu için bu takımı da bulamadık. Geriye sadece Nargile Uzmanı’nın NU Ufo modeli ve Mr. EDS Big Boss Pro takımı kalıyor.

Gelelim değerlendirmeye.

Açıkçası benim bu yazıda da belirttiğim gibi 1000 TL bütçe ile kurulacak nargile sisteminde fiyatına göre alınabilecek en iyi takım olarak görüyorum. Çelik takım olması, çantası ile birlikte gelmesi gibi avantajlarının yanı sıra difüzörü sayesinde rahat bir içim sağlaması, çap & uzunluk olarak tütünü optimal oranda yakmamı sağlaması, az sayıda parçaya sahip olduğundan temizliğinin rahat olması ve gövdeden tepsiye tam tahliye yapması gibi özelliklerinden dolayı benim tercih sebebim oldu. Marpucu soft touch silikon olsa daha iyi olurdu bence.

304L çelikten üretilen Mr EDS Big Boss Pro, 46 CM yüksekliğe sahip ve ayarlanabilir difüzörü sayesinde yumuşak içim isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

600 TL Fiyat etiketi ile Aromania Market web sitesinden kolayca satın alabileceğiniz bu modeli sizlere gönül rahatlığıyla önerebilirim.

Sağlıcakla kalın.

Kullanıcı Değerlendirmeleri
  Yazıyla ilgili diğer paylaşımlar
  Takım Değerlendirmeleri

  Mr. EDS Joystick İncelemesi

  2 Dakikalık okuma
  Hepimiz Mr. EDS markasını Big Boss Pro modeli ile tanıdık, onunla sevdik. Uyguladığı agresif fiyat politikası sayesinde aylık satış rakamlarında zirveye oynayan…
  Takım Değerlendirmeleri

  Türkiye'nin Premium Takım Markası: Mr Wood

  2 Dakikalık okuma
  Sizleri daha önce bu marka ile 2 yıl önce tanıştırmıştım. Mr Wood için yazmış olduğumuz ilk yazıyı buradan okuyabilirsiniz. Geçen bu 2…
  Takım Değerlendirmeleri

  Rus takımlarının gözdesi: Mamay Customs

  1 Dakikalık okuma
  Türkiye piyasasına girdiği günden beri dikkatleri üzerine çekmeyi başaran, tasarımı ve performansı ile ön plana çıkan Mamay Customs takımlarını bu yazıda sizlere…

  0 Comments

  Leave a Reply

  ×
  Lüle DeğerlendirmeleriNargile Üzerine Yazılar

  Neden çoğu paylaşımımda Da Vinci Terra lülesi var?